Pınar Su,cam damacana,damacana su,damacana suyu,sağlıklı damacana su,doğal su,doğal kaynak suyuPınar Su, Türkiye Basketbol Federasyonu ve A Milli Basketbol Takımları’nın resmi su tedarikçisi oldu!Çocuklar ve her zaman çocuk kalanlar,su ve ayran içmeyi eğlenceli hale getiren Pınar Su ve Ayran ile Şirinler’in macera dünyasına adım atıyor.
Pınar Su, Türkiye Basketbol Federasyonu ve A Milli Basketbol Takımları’nın resmi su tedarikçisi oldu!

Ürünleriyle tüketicilerinin bedensel ve zihinsel gelişimine katkı sağlamayı ve sağlıklı nesiller yetiştirmeyi hedefleyen Pınar, Pınar Su ile spora olan desteğini sürdürüyor. Bu amaçla Türkiye Basketbol Federasyonu’nun ve Basketbol Milli Takımları’nın Resmi Su Tedarikçiliğini üstlenen Pınar Su, ulusal ve uluslararası organizasyonlara da destek vererek su tedarikçisi olacak.

Sosyal vatandaşlık bilinciyle topluma katkı sağlayacak projeleri destekleyen Pınar, Türk halkının spora ilgisini arttırmak için çalışmalarına devam ediyor. Bugüne kadar ulusal ve uluslararası birçok spor organizasyonuna destek veren Pınar Su, şimdi de Türkiye Basketbol Federasyonu’nun resmi su tedarikçiliğini üstleniyor.

Pınar, 2015-2016 yıllarında Türkiye Basketbol Federasyonu ve Türkiye Basketbol Milli Takımlar “Resmi Su Tedarikçisi” olarak iki yıl süresince hem TBF’nin hem de Türk Milli Takımları’nın su ihtiyacını karşılayacak.

TBF Başkanı Harun Erdenay “Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Pınar’la imzaladığımız sponsorluk anlaşmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Basketbola verdiği destekle bilinen Pınar’ın da katkısıyla Federasyon ve Milli Takımlarımız Avrupa ve Dünya basketbolunun zirvesine ulaşacaktır.” diye ifade etti.

Pınar Su Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu “Yaşar Topluluğu olarak misyonumuz, tüm paydaşlarımıza “daha iyi bir yaşam” sunmaktır. Bu amacımıza doğru ilerlerken tüm sorumluluklarımızı yerine getirerek topluma fayda sağlamaya çalışıyor ve yaptığımız her işin sürdürülebilir olmasına özen gösteriyoruz. Onursal Başkanımız Selçuk Yaşar önderliğinde Yaşar Topluluğu olarak 60, Pınar olarak 42 yıldan bu yana spora, özellikle de basketbola destek veriyoruz. Yaşam Pınarım markamızla sağlıklı nesiller yetiştirmek için spora yatırım yapıyoruz. Basketbol, Pınar’la özdeşleşmiş ve en fazla önem verdiğimiz spor dalı. Bu sebeple Türkiye Basketbol Federasyonu ile işbirliği yaparak Türkiye Kadın ve Erkek Milli Takımlarımızın resmi su tedarikçisi olmaya karar verdik.” dedi.

Basketbol sporuna olan desteklerinin uzun yıllardır devam ettiğini belirten Hüseyin Karamehmetoğlu, “Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de düzenlenen Avrupa’nın en önemli basketbol organizasyonlarından Euroleague finalleri ile Türkiye Kadın ve Erkek Basketbol takımlarımızın içecek ihtiyaçlarına  yardımcı olduk. Bugün de Pınar Su olarak böyle bir işbirliği ile Milli Takımlarımızın yanında olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. 2015 Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası’nda ter dökecek  Erkekler A Milli Basketbol Takımımıza da başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Diğer Basında Pınar Su Haberleri :

Sebil Temizliği
Paylaşın: