Pınar Su,Su,Pınar,doğal su,su dolum tesisleri,Pınar Madran,cam şişe su,damacana su,Madran Kaynak Suyu,Akçaağaç Kaynak Suyu,Gökçeağaç Kaynak SuyuTesislerimizSürdürülebilir sağlıklı bir yaşamın en büyük gerekliliklerinden birisi olan su,Pınar kalitesi ve güvencesiyle en saf ve en doğal haliyle şişelenerek tüketicilere sunulmaktadır.

Tesislerimiz

Sürdürülebilir sağlıklı bir yaşamın en büyük gerekliliklerinden birisi olan su, Pınar kalitesi ve güvencesiyle en saf ve en doğal haliyle şişelenerek tüketicilere sunulmaktadır. Tüm dolum tesislerinde dünyanın en gelişmiş teknolojilerini kullanan ve sektördeki teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden Pınar Su, steril hava ile pozitif basınçlandırılmış, dışarıdan hava girişi engellenmiş, havası sürekli temizlenen tam hijyenik ortamda, el değmeden dolum yapmaktadır. Pınar Su, sahip olduğu laboratuvar imkanları ile suyu, kaynaktan doluma dek üretimin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirir.

Yerleşim birimlerinden 1000 metre yükseklikte bulunan Pınar Madran kaynağı, nitelik ve lezzet bakımından Türkiye'nin en kaliteli kaynaklarından biridir. Pınar Madran tesislerinde 0,33 L, 0,5 L, 1,5 L, 5 L, 10 L Pet Şişeler, 0,33 ve 0,75 L cam şişeler ile 19 L polikarbonat damacana su dolumları yapılmaktadır. Tesisin yıllık dolum kapasitesi 620 bin tondur.

Akçaağaç Tesisleri yıllık 210 bin ton üretim kapasitesine sahiptir. Dengeli mineral yapısı ile özellikli bir su olan Pınar Yaşam Pınarım/Akçaağaç, Pınar markası kalite güvencesi altında ve tam hijyen standartlarında 0,5 L, 1,5 L, 5 L'lik pet ambalajlar ve 19 L polikarbonat damacana olarak şişelenerek tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.

Sakarya Hendek'te bulunan; Pınar Yaşam Pınarım/Gökçeağaç kaynağı ve tesisleri, Sakarya Hendek'te 0,33 L, 0,5 L, 1 L, 1,5 L, 3,25L, 5 L, 10 L Pet Şişeler ile 19 L polikarbonat damacana su dolumları yapılmaktadır. Toplam 607 bin ton üretim kapasitesine sahiptir.

Uludağ Tesisleri Türkiye’deki en hızlı hatlardan olup kaynak yumuşak içim özelliklidir. Uludağ Tesisleri’nde yükleme ve paletleme sistemlerinde teknolojinin tüm olanaklarından faydalanarak verimliliğe odaklanılmıştır. Sağlıklı nesiller için sağlıklı su üreten Pınar Su, Uludağ Kaynağı’nda 19 L polikarbonat damacana üretimine başlamıştır.

Paylaşın: